Oświadczenie dla nauczycieli

Oświadczenie dla nauczycieli

Wybierając WSiP otrzymujesz dostęp do bazy unikalnych materiałów do Twojego przedmiotu

Nauczyciel / Placówki
Przedmioty i podręczniki
Podsumowanie
Dane Nauczyciela
Placówka
Znajdź placówkę edukacyjną

Nie znalazłeś swojej placówki? Przyczyn może być kilka:
Być może błędnie wpisałeś miasto lub ulicę.
Jeśli to nie pomoże, skontaktuj się z naszą infolinią: 801 220 555.

Jestem nauczycielem zawodowym
Nauczane przedmioty i podręczniki w roku szkolnym 2023/2024
Chcę oświadczyć, że w roku szkolnym 2024/25 będę uczyć następujących przedmiotów
Zawody i wydawcy podręczników w roku szkolnym 2023/2024
Chcę oświadczyć, że w roku szkolnym 2024/25 będę uczyć następujących przedmiotów
Sprawdź wprowadzone dane przed ich zatwierdzeniem
Dane Nauczyciela
E-mail:
Telefon:
Nauczane przedmioty i podręczniki (2023/2024)
Tytuł podręcznika
Klasa
Tytuł podręcznika
Klasa
Nauczane przedmioty i wydawcy podręczników (2024/2025)
Przedmiot
Wydawca
Przedmiot
Wydawca
Zawody i wydawcy podręczników (2023/2024)
Zawód
Wydawca
Zawód
Wydawca
Zawody i wydawcy podręczników (2024/2025)
Zawód
Wydawca
Zawód
Wydawca
Zgody formalne
Zaznacz wszystkie zgody
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail, informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP, przekazywanych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz tzw. automatycznych systemów wywołujących, drogą elektroniczną
sms-em
e-mailem
drogą telefoniczną (kontakt konsultanta)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu informowania o produktach i usługach podmiotów współpracujących ze WSiP, działających na rynku edukacyjnym lub wydawniczym.

Administratorem Danych Osobowych jest spółka Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa (dalej zwana „WSiP" lub „Administrator”). Dane będą przetwarzane w celu wysyłki informacji handlowych dotyczących oferty WSiP oraz doboru najbardziej interesujących Cię informacji. Więcej

Kontakt do Administratora – e-mail: wsip@wsip.com.pl, numer telefonu: infolinia: (+48) 801 220 555 (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub (+48) 22 36 83 801 (z telefonów komórkowych), lub pisemnie na adres siedziby Administratora.

Kontakt z inspektorem ochrony danych: iod@wsip.pl lub pisemnie na adres siedziby Administratora.

Cele i podstawy prawne przetwarzania oraz okres przechowywania Danych Osobowych
Dane Osobowe będą przetwarzane przez Administratora zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w następujących calach:

a) wysyłki informacji handlowych dotyczących oferty WSiP, przekazywanych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz tzw. automatycznych systemów wywołujących, na podany do tego celu adres e-mail. Powyższe informacje będziemy wysyłać do czasu wycofania zgody, poprzez kliknięcie w link dezaktywacyjny, który znajduje się w stopce przesyłanych wiadomości e-mail lub poprzez kontakt z nami.

b) marketingu i profilowania, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem, w związku z wyrażeniem powyższej zgody. Jeżeli jednak wyrazisz nam sprzeciw na profilowanie, zaprzestaniemy profilowania, jednak będziesz wtedy otrzymywać więcej wiadomości, które mogą być dla Ciebie mniej interesujące.

Odbiorcy Danych Osobowych
Dostęp do Danych Osobowych mogą mieć pracownicy i współpracownicy administratora danych upoważnieni do przetwarzania danych; podmioty przetwarzające dane osobowe na zlecenie administratora i wyłącznie na podstawie umowy powierzenia danych, m.in. w zakresie usług IT, usług doradczych i marketingowych, czy mailingowych.

Przekazywanie danych do państw trzecich (tj. poza Europejski Obszar Gospodarczy).
W związku z niektórymi działaniami administrator danych może korzystać z usług informatycznych zewnętrznych dostawców usług IT (m.in. HubSpot Inc. z siedzibą w Stanach Zjednoczonych), co skutkować może przekazaniem danych osobowych do państwa trzeciego. Zapewniamy jednak, że przekazywanie danych odbywa się zgodnie z przepisami RODO oraz decyzjami i wytycznymi Komisji Europejskiej. W razie jakichkolwiek pytań w tym zakresie, prosimy o kontakt, a przekażemy wszystkie niezbędne informacje.

Zasady gromadzenia Danych Osobowych
Podanie danych jest dobrowolne.

Prawa związane z przetwarzaniem Danych Osobowych
Osoba, której Dane Osobowe dotyczą, może skorzystać wobec Administratora z następujących praw:
a) prawa do żądania dostępu do swoich danych i uzyskania informacji na temat ich przetwarzania, a w przypadku, gdyby były nieprawidłowe ma prawo do żądania ich sprostowania,
b) prawa do żądania ograniczenia przetwarzania jej danych, żądania ich usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”);
c) prawa do wycofania zgody, co nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych w okresie przed jej wycofania;
d) prawo do przeniesienia danych;
e) prawa do sprzeciwu wobec przetwarzania danych, w przypadku przetwarzania danych w oparciu o przesłankę prawnie uzasadnionego interesu administratora danych.

W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem lub z inspektorem ochrony danych. Dane kontaktowe wskazane są na początku klauzuli.

Ponadto osoba, której dane dotyczą, ma prawo wnieść skargę na przetwarzanie jej Danych Osobowych przez Administratora do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (adres: ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Poniedziałek-piątek, w godzinach: 9:00-17:00
Postaramy się odpowiedzieć jeszcze tego samego dnia roboczego